1.004 Operátor výroby

Náplň práce

Operátor výroby, montáž káblových zväzkov, obsluha výrobných zariadení, manipulácia s výrobným materiálom. Jedná sa o jednoduchú, nenáročnú prácu.

Místo výkonu práce

Prešov

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pre spoločnosť so sídlom v Prešove, ktorá je veľkou automobilovou spoločnosťou vyrábajúca komponenty do svetiel automobilov hľadáme pracovníkov ako s praxou tak aj bez nej. Je možné pracovať na rôznych oddeleniach - montáž, ručné mačkanie, obsluha strojov a zariadní.

Nabízíme

Dlhodobu prácu na TPP s pracovnou zmluvou na dobu určitú. Zabezpečujeme dopravu zo smeru: Krompachy, Bardejov, Michalovce DO a Z práce až domov. výkonnostný bonus + denný a mesačný dochadzkový bonus (podľa priloženého mzdového predpisu). Stravné lístky za každý odpr. deň. nadčas 25%, nadčas cez víkend 50%, sviatok 100% V podniku sú 2 nové zrekonštruované jedálne, ktoré sú vybavené mikrolvnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a automatom s pochutinami.

očakáva sa chuť pracovať, pravidelná dochádzka, ochota pracovať aj nadčasy (soboty ranné zmeny) potrebné min. SOU vzdelanie K dispozícií sú mužské a ženské šatne

Kontakt

Chovanová Monika
monika.chovanova@mcroygroup.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205