4.021 Zámočník

Náplň práce

výroba konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie, potrebne vedieť pracovať aj s brúskou.

Místo výkonu práce

Frýdlant nad Ostravici

Mzda

dohodou

Požadujeme

Hľadáme zámočníkov, ktorý dobre ovládajú čítanie výkresovej dokumentácie, majú skpseností so skládaním väčších aj menšíc kontrukcií. Je potrebné byt vyštudovaný v obore, mať prax a základný zváračský preukaz. Je potrebné mať Viazacský a žeriavnický preukaz (prípade dokážeme zabezpečiť my).

Nabízíme

Výhodné platové podmienky, jednosmenna prevádzka, možnosť pracovať nadčasy, víkendy voľno.

možnosť stravovanie v kantíne, v prípade potreby zabezpečujeme ubytovanie. V podniku je pracovný pohovor pri ktorom musí úchádzač prečítať podrobne výkresy a odpovedať na otázky.

Kontakt

Halamová Michaela
michaela.halamova@wincottpeople.com

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205