5.003 Operátor výroby

Náplň práce

Výroba: práca iba v stoji; na linke pracuje spolu 15 - 17 ľudí; práca v rukaviciach; jednoduchá manuálna práca - každý zamestnanec vykonáva jednu svoju pozíciu, práca s malými súčiastkami potrebná manuálna zručnosť a dobrý zrak; skrutkovanie; na konci linky - balenie hotových výrobkov do krabíc. Sklad: zásobovanie liniek súčiastkami; príprava obalového materiálu (skladanie krabíc)

Místo výkonu práce

Nitra

Mzda

dohodou

Požadujeme

Pre podnik Foxconn Nitra obsadzujeme pozície Operátora výroby - montáž LCD obrazoviek a kompletáž TV. Požaduje sa dobrý zdravotný stav, dobrý zrak, manuálna zručnosť, disciplinovaný prístup k práci. Nepožadujú sa skúsenosti s výrobou, pracovník bude zaškolený.

Nabízíme

Pracovný pomer na HPP Pracovný úväzok 8h/12h - podľa zadania užívateľského zamestnávateľa Zabezpečené ubytovanie Zabezpečené stravovanie v podniku (zabezpečený obed - príspevok 2,60€/zamestnanecká cena 0,92€, za nočnú smenu bez stravy - doplatok do mzdy 1,86€) Zabezpečená doprava do a z zamestnania priamo na ubytovňu Zálohy Možnosť nadčasov

Další informace

Všetky pozície vhodné ako pre mužov, tak pre ženy. Všetky pozície vhodné aj pre zahraničných uchádzačov z krajín EU, prípadne z krajín mimo EU, ale s platným pracovným povolením. Pokiaľ zahraničný uchádač ovláda SK/CZ jazyk, možnosť pozície tlmočníka so zvýhodeným mzdovým ohodnotením 4,50€/hod. Ubytovanie zabezpečené zo strany agentúry - kvalitné - zložené z "buniek", jedna bunka obsahuje 2 dvojlôžkové izby s televízorom; každá bunka je vybavená kuchynkou (súčasťou je chladnička a dvojplatnička); plus kúpeľňa a wc; možné využitie práčovne na prízemí. Za ubytovanie strhávaný poplatok 1€ za noc.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Kozlová
Mgr. Safia
safiakozlova@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka