5.010 Lisár

Náplň práce

Operátor výroby - lisař vkládá plechy různých velikostí do lisu, stroj udělá hotový výlisek, který operátor následně vizuálně zkontroluje a uloží na připravený vozík.

Místo výkonu práce

Kopřivnice

Mzda

dohodou

Požadujeme

Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav je základem pro úspěšný start, pak už záleží jenom na Vás, jak rychle budete postupovat. Důležitá je docházka a chuť být otevřený novým věcem.

Nabízíme

• týden dovolené navíc, • závodní stravování, • bezpečné pracovní prostředí, • ubytování , dopravu

Další informace

TAWESCO je předním výrobcem lisovacího nářadí, kovových výlisků a svařenců převážně pro automobilový průmysl. Hlavním odběratelem je Tatra Trucks a.s. nebo Škoda Auto. Vstupní školení BOZP každé pondělí. Nutný výpis z lékařské dokumentace na základě kterého se absolvuje vstupní prohlídka u závodního lékaře 300,- -hradíme po nástupu u výplaty. Třísměnný provoz 8 hod směny- týden ranní, odpolední, noční. Nebo nepřetržitý provoz - 12 hodinové směny (Denní, noční, 2 dny volna) Doprava zdarma Ostrava-FM-Kopřivnice a zpět. Ubytování hradíme v plné výši, nebo nabízíme příspěvěk na bydlení/dopravu ve výši max. 3000. V případě nevyužití se mzda nenavyšuje.

Ubytování

Ano

Doprava

Ano

Kontakt

Strýček Vladimír
vladimir.strycek@wincottpeople.com

Mám zájem o tuto práci


 

Kontakt

Kontakt pro uchazece

číslo ČR: 800 400 499
+420 725 42 77 42
číslo SK: 0800 500 105
+421 917 205 205
Napište nám


Navigace: Hlavní stránka